english αρχική επικοινωνία πλοήγηση συνδέσεις        Επιστροφή στο www.filmfestival.gr  
Πρόγραμμα Προβολών
Παρασκευή, 4 Νοεμβρίου 2011
Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2011
Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2011
Δευτέρα, 7 Νοεμβρίου 2011
Τρίτη, 8 Νοεμβρίου 2011
Τετάρτη, 9 Νοεμβρίου 2011
Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2011
Παρασκευή, 11 Νοεμβρίου 2011
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2011
Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2011

Το πρόγραμμα προβολών του 52ου Φ.Κ.Θ. είναι διαθέσιμο και σε μορφή .pdf

 Πρόγραμμα Προβολών :: Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2011
 OΛYMΠION
15:00 Ο πωλητής - 107'
Σεμπαστιέν Πιλότ, Καναδάς
17:30 J.A.C.E. - 153'
Μενέλαος Καραμαγγιώλης , Ελλάδα-Πορτογαλία-Τουρκία-ΠΓΔΜ-Ολλανδία
20:45 Man at Sea - 92'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Ελλάδα
22:45 Ογδόντα γράμματα - 75'
Βάτσλαβ Κάντρινκα, Τσεχία
 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
13:00 Μη φοβάσαι - 90'
Μόντσο Αρμεντάριθ , Ισπανία
15:00 Το Μπάουερι την άνοιξη – Καρτ Ποστάλ από τη Νέα Υόρκη - 10'
Σάρα Ντράιβερ, Γαλλία
15:00 Υπνοβασία - 78'
Σάρα Ντράιβερ, ΗΠΑ-Δυτική Γερμανία
17:15 North of Vortex - 58'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Μεγ. Βρετανία
17:15 Τρώες - 35'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Ελλάδα-Μεγ. Βρετανία
19:30 Όταν πετάξουν τα γουρούνια - 98'
Σάρα Ντράιβερ, ΗΠΑ-Γερμανία-Ολλανδία
22:00 Ευτυχισμένο τέλος - 97'
Μπγιόρν Ρούνιε, Σουηδία
 TΩNIA MAPKETAKH
15:00 Το παιχνίδι - 118'
Ρούμπεν Έστλουντ, Σουηδία-Γαλλία-Δανία
17:30 Όμηρος - 100'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Ελλάδα-Τουρκία
20:00 Δεκαπενταύγουστος - 106'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Ελλάδα
22:30 Από την άκρη της πόλης - 94'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Ελλάδα
22:30 Όψεις της Ευρώπης: Χώρος για όλους - 6'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Δανία-Ελλάδα-Γαλλία-Γερμανία
 ΦPINTA ΛIAΠΠA
13:00 Γκρομοζέκα - 104'
Βλαντίμιρ Κοτ, Ρωσία
15:30 Η Αφροδίτη στην αυλή - 61'
Τηλέμαχος Αλεξίου, Ελλάδα-Γερμανία
18:00 Η χώρα της λήθης - 115'
Μιχάλε Μπογκάνιμ, Γαλλία-Γερμανία-Πολωνία-Ουκρανία
20:45 Χωρίς - 88'
Μάρκ Τζάκσον, ΗΠΑ
23:00 Στα όρια - 110'
Λέιλα Κιλάνι, Μαρόκο-Γαλλία-Γερμανία
 TZON KAΣΣABETHΣ
13:00 Ο γάμος του Σινάν - 65'
Όλε Κρίστιαν Μάντσεν, Δανία
15:00 Κάπου απόψε - 85'
Μάικλ Ντι Τζιάκομο, ΗΠΑ-Ολλανδία
17:00 Αντίο - 104'
Μοχάμαντ Ρασούλοφ, Ιράν
19:30 Δράμα - 75'
Ματίας Λίρα, Χιλή
21:30 Μαύρο αίμα - 123'
Μιαογιάν Ζανγκ, Κίνα-Γαλλία
0:15 Βρόμικα ημερολόγια – 12 μικρού μήκους ταινίες φεμινιστικής πορνογραφίας - 96'
Διάφοροι, Σουηδία
 ΣTAYPOΣ TOPNEΣ
9:00 12 χρόνια - 4'
Daniel Nocke, Γερμανία
9:00 Loom - 5'
Llija Brunck, Csaba Letay, Jan Bitzer, Γερμανία-ΗΠΑ
9:00 Ανάμεσα στη γη και στον ουρανό - 15'
York-Fabian Raabe, Γερμανία
9:00 Εγώ είμαι. Ο Helmut - 12'
Nicolas Steiner, Γερμανία-Ελβετία
9:00 Έρωτας κλέφτης - 7'
Andreas Hykade, Γερμανία
9:00 Η προσγείωση του Yuri Lennon στον Άλφα 46 - 15'
Anthony Vouadoux, Γερμανία-Ελβετία
9:00 Και τώρα ακολουθεί - 5'
Erik Schimitt, Stephan Muller, Γερμανία
9:00 Μανόλο - 19'
Robert Bohrer, Γερμανία
9:00 Όρθιοι ξεχασμένοι - 6'
Jorn Staeger, Γερμανία
9:00 Σαντουιτσάκια - 5'
Marcus Zilz, Γερμανία
9:00 Ως συνήθως - 7'
Zubin Sethna, Γερμανία
11:00 12 χρόνια - 4'
Daniel Nocke, Γερμανία
11:00 Loom - 5'
Llija Brunck, Csaba Letay, Jan Bitzer, Γερμανία-ΗΠΑ
11:00 Ανάμεσα στη γη και στον ουρανό - 15'
York-Fabian Raabe, Γερμανία
11:00 Εγώ είμαι. Ο Helmut - 12'
Nicolas Steiner, Γερμανία-Ελβετία
11:00 Έρωτας κλέφτης - 7'
Andreas Hykade, Γερμανία
11:00 Η προσγείωση του Yuri Lennon στον Άλφα 46 - 15'
Anthony Vouadoux, Γερμανία-Ελβετία
11:00 Και τώρα ακολουθεί - 5'
Erik Schimitt, Stephan Muller, Γερμανία
11:00 Μανόλο - 19'
Robert Bohrer, Γερμανία
11:00 Όρθιοι ξεχασμένοι - 6'
Jorn Staeger, Γερμανία
11:00 Σαντουιτσάκια - 5'
Marcus Zilz, Γερμανία
11:00 Ως συνήθως - 7'
Zubin Sethna, Γερμανία
13:00 Ο κυνηγός - 93'
Ερντέν Κιράλ, Toυρκία
15:30 Επιτηρητής μωρού - 100'
Πολ Σλετάουνε, Νορβηγία-Γερμανία-Σουηδία
18:00 Ο καθρέφτης - 94'
Ερντέν Κιράλ, Toυρκία-Γερμανία
20:30 Punk’s not Dead - 104'
Βλαντιμίρ Μπλαζέβσκι, ΠΓΔΜ-Σερβία
23:00 Συνείδηση - 94'
Ερντέν Κιράλ, Τουρκία
Χορηγοί








 
 Αναζήτηση
Θέματα  
Σκηνοθέτης
Ταινία