english αρχική επικοινωνία πλοήγηση συνδέσεις        Επιστροφή στο www.filmfestival.gr  
Πρόγραμμα Προβολών
Παρασκευή, 4 Νοεμβρίου 2011
Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2011
Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2011
Δευτέρα, 7 Νοεμβρίου 2011
Τρίτη, 8 Νοεμβρίου 2011
Τετάρτη, 9 Νοεμβρίου 2011
Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2011
Παρασκευή, 11 Νοεμβρίου 2011
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2011
Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2011

Το πρόγραμμα προβολών του 52ου Φ.Κ.Θ. είναι διαθέσιμο και σε μορφή .pdf

 Πρόγραμμα Προβολών :: Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2011
 OΛYMΠION
21:00 Μάρθα Μάρσι Μέι Μαρλίν - 101'
Σον Ντέρκιν , ΗΠΑ
 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
13:00 Η πριγκίπισσα της Νάπολης - 3'
Πάολο Σορεντίνο, Ιταλία
13:00 Παραπάνω από άντρας - 100'
Πάολο Σορεντίνο, Ιταλία
15:15 Τα άνθη του κακού - 98'
Νταβίντ Ντούσα, Γαλλία
17:15 Σαββατοκύριακο - 96'
Άντρου Χέι, Μεγ. Βρετανία
19:30 Superclásico - 99'
Όλε Κρίστιαν Μάντσεν, Δανία
22:00 North of Vortex - 58'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Μεγ. Βρετανία
22:00 Τρώες - 35'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Ελλάδα-Μεγ. Βρετανία
 TΩNIA MAPKETAKH
12:30 America I
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 America II
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Barcelonetta
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Thai Box
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Αίγυπτος
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Αλβανία
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Αμοργός
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Ανάγνωση σεναρίου
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Βομβαρδισμός
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Γρηγόρης
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Δωμάτια
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Ζωή και θάνατος στο αθηναϊκό μετρό
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Ιεροσόλυμα
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Λονδίνο
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Μονεμβασιά
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Οδός Πειραιώς
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Ομόνοια
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Πατρίδα
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
12:30 Τα δάκρυα του εκσκαφέα
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
15:00 Πορφίριο - 106'
Αλεχάντρο Λάντες, Κολομβία-Ισπανία-Ουρουγουάη-Αργεντινή-Γαλλία
17:30 Man at Sea - 92'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Ελλάδα
20:00 Noyla - 25'
Τζεμ Εζτυφεκτσί, Τουρκία-Γαλλία
20:00 Αγρία οικογένεια - 20'
Τέρι Γκίλιαμ, Ιταλία
20:00 Ενυδρείο - 17'
Μπορντ Ρέσεβολντ, Νορβηγία
20:00 Να καταπιείς ένα βάτραχο - 10'
Γιούργκις Κράσονς, Λετονία
20:00 Οξυγόνο - 30'
Αντίνα Πιντιλίε, Ρουμανία
20:00 Τραγούδα μου να κοιμηθώ - 30'
Μάγκνους Άρνεσεν, Πολωνία
22:30 Dead on Time - 11'
Ανδρέας Λαμπρόπουλος, Κώστας Σκύφτας , Ελλάδα
22:30 Flight at the Μuseum - 4'
Δημήτρης Δεληνικόλας, Ελλάδα
22:30 Gran Partita - 15'
Αλέξανδρος Σκούραs, Ελλάδα
22:30 Human Nature - 3'
Νάσος Βακάλης, Ελλάδα
22:30 Under Stress - 10'
Πάρης Πατσουρίδης, Ελλάδα
22:30 Ο φαγάνας - 12'
Νίκος Χρονόπουλος, Ελλάδα
 ΦPINTA ΛIAΠΠA
13:00 Λίγο πιο κοντά - 73'
Μάθιου Πίτοκ, ΗΠΑ
15:15 Magic Hour - 95'
Κώστας Καπάκας , Ελλάδα
17:15 Πορτρέτο στο λυκόφως - 105'
Αγγελίνα Νικόνοβα, Ρωσία
20:30 Μαϊμούδες - 84'
Λίσα Ασάν, Σουηδία
23:00 Σκυλίσιες μέρες - 121'
Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία
 TZON KAΣΣABETHΣ
13:00 Στην άκρη της γης - 80'
Σέρχιο Καβαγιέρο, Ισπανία
15:00 Στα όρια - 110'
Λέιλα Κιλάνι, Μαρόκο-Γαλλία-Γερμανία
17:30 Κοτόπουλο με δαμάσκηνα - 91'
Μαρζάν Σατραπί, Βενσάν Παρονό, Γαλλία
20:00 Αόρατες - 90'
Μιχάλ Αβιάντ, Ισραήλ
22:00 Καλά νέα - 130'
Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία
0:20 Άγγελοι σε ελεύθερη πτώση - 123'
Όλε Κρίστιαν Μάντσεν, Δανία
 ΣTAYPOΣ TOPNEΣ
13:00 Συνείδηση - 94'
Ερντέν Κιράλ, Τουρκία
15:30 Πέρσι το χειμώνα - 103'
Τζον Σανκ, Γαλλία-Βέλγιο-Ελβετία
18:00 Punk’s not Dead - 104'
Βλαντιμίρ Μπλαζέβσκι, ΠΓΔΜ-Σερβία
20:30 Αβέ - 88'
Κονσταντίν Μπογιάνοφ, Βουλγαρία
23:00 Press - 100'
Σεντάτ Γιλμάζ, Τουρκία
Χορηγοί








 
 Αναζήτηση
Θέματα  
Σκηνοθέτης
Ταινία