english αρχική επικοινωνία πλοήγηση συνδέσεις        Επιστροφή στο www.filmfestival.gr  
Πρόγραμμα Προβολών
Παρασκευή, 4 Νοεμβρίου 2011
Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2011
Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2011
Δευτέρα, 7 Νοεμβρίου 2011
Τρίτη, 8 Νοεμβρίου 2011
Τετάρτη, 9 Νοεμβρίου 2011
Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2011
Παρασκευή, 11 Νοεμβρίου 2011
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2011
Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2011

Το πρόγραμμα προβολών του 52ου Φ.Κ.Θ. είναι διαθέσιμο και σε μορφή .pdf

 Πρόγραμμα Προβολών :: Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2011
 OΛYMΠION
13:00 Il Divo - 110'
Πάολο Σορεντίνο, Ιταλία-Γαλλία
13:00 Η μεγάλη νύχτα - 15'
Πάολο Σορεντίνο, Ιταλία
15:45 Αύριο θα είναι όλα καλύτερα - 118'
Ντορότα Κετζιεζάφσκα , Πολωνία-Ιαπωνία
18:15 Ιστορίες της νύχτας - 84'
Μισέλ Οσελό, Γαλλία
23:00 Import/Export - 135'
Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία
 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
15:00 Διακοπές διαρκείας - 75'
Jim Jarmusch, HΠΑ
17:00 Ευτυχισμένο τέλος - 97'
Μπγιόρν Ρούνιε, Σουηδία
22:00 Έξω Σατανά - 109'
Μπρυνό Ντυμόν, Γαλλία
 TΩNIA MAPKETAKH
13:00 Noyla - 25'
Τζεμ Εζτυφεκτσί, Τουρκία-Γαλλία
13:00 Αγρία οικογένεια - 20'
Τέρι Γκίλιαμ, Ιταλία
13:00 Ενυδρείο - 17'
Μπορντ Ρέσεβολντ, Νορβηγία
13:00 Να καταπιείς ένα βάτραχο - 10'
Γιούργκις Κράσονς, Λετονία
13:00 Οξυγόνο - 30'
Αντίνα Πιντιλίε, Ρουμανία
13:00 Τραγούδα μου να κοιμηθώ - 30'
Μάγκνους Άρνεσεν, Πολωνία
15:30 Dead on Time - 11'
Ανδρέας Λαμπρόπουλος, Κώστας Σκύφτας , Ελλάδα
15:30 Flight at the Μuseum - 4'
Δημήτρης Δεληνικόλας, Ελλάδα
15:30 Gran Partita - 15'
Αλέξανδρος Σκούραs, Ελλάδα
15:30 Human Nature - 3'
Νάσος Βακάλης, Ελλάδα
15:30 Under Stress - 10'
Πάρης Πατσουρίδης, Ελλάδα
15:30 Ο φαγάνας - 12'
Νίκος Χρονόπουλος, Ελλάδα
17:30 Black Derek Boy - 8'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 European Son: Queer Διαδήλωση - 12'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Maurizio Siciliano - 7'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 New York Club - 7'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Αμερικάνικο αφιέρωμα: Επιδημία - 3'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Βγαλμένο από μέσα μου:Εντουάρντο σ’αγαπώ - 4'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Εγώ, φαντάρος - 7'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Η γαλάζια θαλάσσια - 2'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Η Ελένη παντρεύεται σήμερα - 6'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Μπλε μάτια 2 - 6'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Μυστράς και Γεράκι - 8'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Ο κήπος μου στο Λονδίνο - 4'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Πέτρινη υδρόγειος, Πέτρινη υδρόγειος I, Πέτρινη υδρόγειος III - 3' 3' 1'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Στροβιλισμός - 3'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
17:30 Το φιλί - 5'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης
20:00 Κοντά στον παράδεισο - 87'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Μεγ. Βρετανία
20:00 Σιωπές - 10'
Κωνσταντίνος Γιάνναρης, Μεγ. Βρετανία-Ελλάδα
22:30 Κτήνος - 83'
Κρίστοφερ Μπόε, Δανία
 ΦPINTA ΛIAΠΠA
12:45 Ο επιστήθιος φίλος - 60'
Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία
12:45 Οι τελευταίοι άντρες - 60'
Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία
15:15 Superclásico - 99'
Όλε Κρίστιαν Μάντσεν, Δανία
18:00 Αν όχι εμείς, ποιοι; - 124'
Άντρες Βάιελ, Γερμανία
20:30 Ο φοιτητής - 110'
Σαντιάγο Μίτρε, Αργεντινή
23:00 Η τάξη και το ηθικό - 136'
Ματιέ Κασοβίτς , Γαλλία
 TZON KAΣΣABETHΣ
15:00 Μπονσάι - 95'
Κριστιάν Χιμένες, Χιλή-Γαλλία-Αργεντινή-Πορτογαλία
17:30 Έτσι κι αλλιώς - 80'
Χάφστεϊν Γκούναρ Σίγκουρδσον, Ισλανδία
19:30 Οι ακακίες - 85'
Πάμπλο Τζιορτζέλι, Αργεντινή-Ισπανία
 ΣTAYPOΣ TOPNEΣ
13:00 Κεράτιος Κόλπος - 75'
Ερντέν Κιράλ, Τουρκία
15:30 Χριστέ μου, ξέρεις - 87'
Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία
18:00 Bora Bora - 32'
Μπογκντάν Μιρίκα, Ρουμανία
18:00 Προσπάθησε να μη βλεφαρίσεις - 9'
Ράντου Ντραγκομίρ, Ρουμανία
18:00 Σαν το σκυλί στ’ αμπέλι - 29'
Υλ Τσιτάκου, Ντριτόν Χατζρεντίνι, UNMI Κόσοβο
18:00 Σούπερμαν, Σπάιντερμαν ή Μπάτμαν - 11'
Τούντορ Τζούρτζου, Ρουμανία
20:30 Ο αγαπητικός - 94'
Καταλίν Μιτουλέσκου, Ρουμανία-Σουηδία-Σερβία
23:00 Ο καθρέφτης - 94'
Ερντέν Κιράλ, Toυρκία-Γερμανία
Χορηγοί








 
 Αναζήτηση
Θέματα  
Σκηνοθέτης
Ταινία