english αρχική επικοινωνία πλοήγηση συνδέσεις        Επιστροφή στο www.filmfestival.gr  
Πρόγραμμα Προβολών
Παρασκευή, 4 Νοεμβρίου 2011
Σάββατο, 5 Νοεμβρίου 2011
Κυριακή, 6 Νοεμβρίου 2011
Δευτέρα, 7 Νοεμβρίου 2011
Τρίτη, 8 Νοεμβρίου 2011
Τετάρτη, 9 Νοεμβρίου 2011
Πέμπτη, 10 Νοεμβρίου 2011
Παρασκευή, 11 Νοεμβρίου 2011
Σάββατο, 12 Νοεμβρίου 2011
Κυριακή, 13 Νοεμβρίου 2011

Το πρόγραμμα προβολών του 52ου Φ.Κ.Θ. είναι διαθέσιμο και σε μορφή .pdf

 Πρόγραμμα Προβολών :: Παρασκευή, 4 Νοεμβρίου 2011
 OΛYMΠION
20:30 Οι απόγονοι - 115'
Αλεξάντερ Πέιν, ΗΠΑ
 ΠΑΥΛΟΣ ΖΑΝΝΑΣ
17:00 Αναμένονται απώλειες - 118'
Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία
19:45 Il Divo - 110'
Πάολο Σορεντίνο, Ιταλία-Γαλλία
19:45 Η μεγάλη νύχτα - 15'
Πάολο Σορεντίνο, Ιταλία
22:00 Καλοκαιρινά παιχνίδια - 101'
Ρολάντο Κόλλα, Ελβετία-Ιταλία
 TΩNIA MAPKETAKH
20:00 If You Have No Place to Cry - 12'
Αριστοτέλης Μαραγκός, Ελλάδα-Mεγ. Βρετανία
20:00 Make up - 20'
Χρήστος Μασσαλάς, Ελλάδα-Μεγ. Βρετανία
20:00 Γεια σου Ανέστη - 18'
Δημήτρης Κανελλόπουλος, Ελλάδα
20:00 Ο μπαμπάς μου, ο Λένιν και ο Φρέντυ - 20'
Ρηνιώ Δραγασάκη, Ελλάδα
20:00 Πίστομα - 18'
Γιώργος Φουρτούνης, Ελλάδα
22:00 Iris - 15'
Αλέξανδρος Σιπσίδης, Ελλάδα
22:00 MUSIKHOF - 10'
Θωμάς Κιάος , Ελλάδα
22:00 The Fiddler - 6'
Στελάνα Κληρή, Ελλάδα-Κύπρος
22:00 Toothbrushes - 6'
Νίκος Μπρανίδης, Γιάννης Μπουγιούκας, Ελλάδα
22:00 Ελένη - 15'
Στέργιος Πάσχος, Ελλάδα
22:00 Η νύφη - 6'
Λευτέρης Χαρίτος , Ελλάδα
22:00 Ηγέτης - 28'
Γαβριήλ Τζάφκας, Ελλάδα
22:00 Κινητά στοιχεία - 17'
Ανδρέας Σιαδήμας, Ελλάδα
22:00 Κοφ’ το! - 14'
Βασίλης Καλαμάκης, Ελλάδα
22:00 Τζαφάρ - 3'
Νάνσυ Σπετσιώτη, Ελλάδα
22:00 Το πατάρι - 18'
Μίνως Νικολακάκης, Ελλάδα
 ΦPINTA ΛIAΠΠA
15:30 Μέρες θυμού - 130'
Όλε Κρίστιαν Μάντσεν, Δανία-Γερμανία
18:00 Ένα αθώο Σάββατο - 99'
Αλεξάντερ Μιντάτζε, Ρωσία-Γερμανία-Ουκρανία
20:30 Αόρατες - 90'
Μιχάλ Αβιάντ, Ισραήλ
23:00 Η αγάπη δεν έχει όρια - 12'
Πάολο Σορεντίνο, Iταλία
23:00 Ο οικογενειακός φίλος - 110'
Πάολο Σορεντίνο, Ιταλία-Γαλλία
 TZON KAΣΣABETHΣ
15:00 Γκρομοζέκα - 104'
Βλαντίμιρ Κοτ, Ρωσία
17:30 Τα άνθη του κακού - 98'
Νταβίντ Ντούσα, Γαλλία
20:00 Οι συνέπειες του έρωτα - 100'
Πάολο Σορεντίνο, Ιταλία
20:00 Το αργό παιχνίδι - 10'
Πάολο Σορεντίνο, Iταλία
22:15 Μοντέλα - 118'
Ούλριχ Ζάιντλ, Αυστρία
 ΣTAYPOΣ TOPNEΣ
18:00 The Anabasis of May and Fusako Shigenobu, Masao Adachi and 27 Years without Images - 66'
Έρικ Μπωντλαίρ, Γαλλία
20:30 Το κανάλι - 88'
Ερντέν Κιράλ, Tουρκία
23:00 Σε γόνιμη γη - 126'
Ερντέν Κιράλ, Τουρκία
Χορηγοί








 
 Αναζήτηση
Θέματα  
Σκηνοθέτης
Ταινία